Yamaha PSR-550

Shitet nga: roven 12 Tet 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Organo, ne gjendje shum te mir, e sakt. Ka vend per disket. I hidhen ritme t mundshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim