Tastjera

Shitet nga: Tastjera 20 Nën 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shume pak kohe ne perdorim...me cmim te mire...
per detaje 069 35 07 378
Tastjerat ndodhen ne kombinat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim