Piano muri pearl river

Shitet nga: bledi 09 Gsh 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shitet piano muri e re PEARL RIVER me 88 nota,bazament metalik,3 pedale.garancia 3 vjet dhe transporti falas brenda tiranes.eshte nje instrument i perkryer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim