Piano "Otto Bach"

Shitet nga: Jorgo 16 Dhj 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes piano, gjermane "Otto Bach" ngjyr te zeze.Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim