PIANO RIGA

Shitet nga: gerald 28 Nën 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 000 LEK

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
PIANO E MODELIT RIGA!
NGJYRA KAFE E ERRET!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim