Organo pa 80 dhe nje trinity plus

Shitet nga: joti 09 Dhj 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

750 LEK

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Organo pa 80 dhe nje trinity plus te perdorura por nje gjendje shum te mirmbajtur.te dyja me gjith stativen e vet vetem per 750 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim