Organo gem vk1

Shitet nga: azgan 13 Qer 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shitet per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim