ORGANO-TASTIERE CASIO CTK-5000

Shitet nga: Erdison 30 Sht 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet Organo-Tastiere CTK-5000 pothuajse e re pa asnje gervishje,perfshihet ushqyesi,nje memory card 2GB.
670 tone,200 ritme,memorie per regjistrim,sistem per te mesuar tastieren,editor per ritmet,slot per memory card,pitch bend,tastiera ka 61 butona,port usb,dalje jack 6.5 per bokset,hyrje per kufjet etj...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim