Korg pa x1

Shitet nga: anonim 17 Nën 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet korg pa x1 ne gjendje shum te mir me set ritmesh te kompletuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim