Korg Pa500 ne gjendje perfekte

Shitet nga: Korg 30 Tet 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 LEK

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Korg pa500 shum pak e perdorur e kompletuar me sete ritme e tinguj te kompletuar per cdo lloj zhaneri muzikor. Shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim