KORG TRINITY V3

Shitet nga: arti 12 Sht 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes korg trinity shum te rujtur .. eshte ne gjendje perfekte ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim