Casio CTK-611

Shitet nga: Casio CTK-611 31 Krr 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Organo profesional arranger...ne gjendje shume te mire, pak e perdorur. Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim