Alesis Q49 USB/MIDI Keyboard Controller

Shitet nga: DORI 24 Qer 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes Alesis Q49 USB/MIDI Keyboard Controller
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim