Set i kompletuar pajisjesh per DJ

Shitet nga: Geni 14 Nën 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 998 EUR

Komuna: Tiranë
Set i kompletuar per DJ . Seti permban 2 Cd-Player te firmes American Audio + Mixer American Audio me 3 kanale + valixhen mbajtese te tyre origjinale , Amplifikator boksesh me fuqi te plote 1800 Watt , 2 bokse te firmes Work kollona me fuqi 500 Watt secili dhe 2 bokse te firmes Electrovoice me fuqi 400 Watt secili . Seti permban dhe nje laptop me 500 Gigabyte kenge , pra me gjithe playlistat e gjithe karrieres time si DJ te kengeve popullore dhe te huaja , jane diku rreth 400.000 kenge kolazhe live dhe studio. Seti permban dhe mikrofon me kordon 25 metra te gjate + kufje te pershtatshme + karte zeri te jashtme te nevojshme per kufjet. Ky set eshte i kompletuar dhe ska nevoje per asnje gje te vetme pasi seti eshte ne gjendje pune . Seti permban dhe te gjitha fishat lidhese te komplet fonise. Gjithashtu cdo gje ka valixhen e vet ku sistemohet . Pajisjet jane ne Tirane dhe jane gati per cfaredolloj prove nga bleresa serioz.

Te gjitha shiten 3.000 Euro cmim i padiskutueshem pasi eshte gjysma e vleres se blere te pajisjeve te reja .

Ju faleminderit

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw 32audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL C..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim