Pioner cdj 400 nta

Shitet nga: pioner 28 Tet 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
pioner 400 nta ne gjenje te mire pune dhe ne pamje,pa valigje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim