Paisje Dj Profesionale (Te Kompletuara)

Shitet nga: Arian 31 Gsh 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Komuna: Tiranë
Shiten Paisje Dj Profesionale (Te Kompletuara)

2 Bokse FBT Jolly NGA 300 Wat Rms Max 600 Wat Secili (Mada in Italy)
2 Bokse LEM Nga 200 Wat Rms Max 400 Wat Secili (Mada in Italy)
1 Amplifikator LEM Fuqia 1000 Wat I pershtatshem per Bokset Lart (Mada in Italy)
1 Mixer Berniger VMX 200 (Me 2 Chanale) (Mada In Germany)
Dhe te gjitha Fishat e Kompletuara (Fishat jan Proel) (Mada in Italy)
(Shiten Per Arsyje Mos Perdorimi)
Me Provë

Cmimi ; 1850 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim