Numark Mixtrack Quad Okazin

Shitet nga: Ermir 21 Krr 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
shes numark mixtrack quad pak kohe i perdorur pa asnje difekt apo gervishtje brenda cmimit eshte edhe valixhja per transport si dhe kutin e vet origjinale bashke me keto jap edhe virtual dj dhe traktor pro 2.6 dhe nje pal kufje per dj dhurat
Te kontaktojne vetem bleres serioz , Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim