Saz turk

Shitet nga: joti 11 Krr 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
saz turk i ri i paperdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim