Kuti violine

Shitet nga: Ergis Hasani 21 Nën 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Tiranë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
nje kuti violne
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim