Kuti violine plastike

Shitet nga: Ergis Hasani 21 Nën 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
per violin 4/4 150 euro rruga ish ATSH-s
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim