Kitare

Shitet nga: Servis Titi 20 Nën 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Tiranë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet kitare Gibson 40.000 leke te reja

Kurse Buzuku grek ne foto kushton 200 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim