Kitare elektrike bashke me amplifier

Shitet nga: Kastriot 14 Krr 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kitare elektrike ne gjendje te mrekullueshme bashke me amplifier
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim