Kitare elektrike bashk me amplifikator

Shitet nga: Enea 05 Dhj 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 LEK

Komuna: Tiranë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kitarja eshte e re pothuajse e paperdorur. Shitet per arsye mos perdorimi. Vjen me kutine e vete bashk me nje cante. Cmimi diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim