Kitare akustike / kitare electrike

Shitet nga: eltion 19 Tet 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
kitara akustike esht pothuaj se e rre ka lojtur te gjitha ne total 4 ore shitet me kutin e blerjes ka shum tingull te embel per amatore dhe te avancuar . 150 euro
kitara elektike esht e markes charverll by jackson model i 1988 1 humbacker 2 single magnets, esht me custom paintjob kitar shum e ralle amerikane 370 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim