Kitare Takamina

Shitet nga: Servis Titi 01 Tet 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Takamina eshte elektroakustike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim