KITARE EKO

Shitet nga: Erdison 30 Sht 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Tiranë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet kitare Eko e bere me materiale te zgjedhura dhe me dore...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim