Amplifikator AXTech me 2 kanale (Rythem & Lead)

Shitet nga: Erald 24 Gsh 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Tiranë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Amplifikator AXTech me 2 kanale (Rythem & Lead)

Amplifikatori eshte puthujase i paperdorur ne gjendje te shkelqyer dhe shitet per arsye mos-perdorimi. Per cdo informacion me kontaktoni ne 0692641611. Cmimi eshte 5,000 LEK te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim