Saxophone Alto CENTRY (France)

Shitet nga: Centry 30 Krr 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shitet Saxphone Alto CENTRY i blere ne France,disponohet dhe fatura e blerjes, shoqerohet nje stativ ku mbahet Saxi dhe klarineta, 2 bokina, Shitet per arsye mosperdorimi.
Cmimi 400 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim