Saks italiano-francez tenor

Shitet nga: Juli 24 Mar 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 LEK

Komuna: Tiranë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Saks italiano-francez tenor sibemol shum pak i perdor
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim