Klarin gjysem boem sibemol amati ceke dru

Shitet nga: loni 02 Dhj 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
eshte ne gjendje shume te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim