Ev eleminator double

Shitet nga: donald 17 Maj 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
2 kollona per shitje ev eleminator shum te fuqishem dhe cilesor pak te perdorur shiten per arsye mbyllje aktiviteti gjithsej 1400 w cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim