DJ Decks, Technics MK2 SL12

Shitet nga: Toni 01 Sht 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes pajisje professionale per DJ te ardhura nga Anglija. Bashk me to shes edhe disqet e pershtatshme rreth 300 cope te zhanrit hip hop dhe dance. Vitet 90, 2000. Ju lutem me kontaktoni per hollsira te metejshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim