Cdj 200 + djm 250

Shitet nga: pioneer 22 Sht 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Tiranë
Set pioneer cdj 200 + djm 250 bashke me valixhen origjinale. Mixeri eshte blere kete korrik dhe ka vetem 1 muaj perdorim dhe eshte me garanci
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim