Boxe MAX dhe Mixer Reloop RMX-30 BPM

Shitet nga: Dorjan 21 Tet 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 LEK

Komuna: Tiranë
Boxet jane nga 300W me dy sisteme,Aktiv,pasiv,
perdoren dhe me amplifikator per fuqi me te madhe,
Mixer Reloop RMX-30 BPM eshte pothuajse i ri.

TE gjitha 600 mije Leke...
I diskutueshem...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim