Bokse satelit tasso

Shitet nga: joti 09 Dhj 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Tiranë
Shes 4 bokse satelit tasso 2 cop 12 inch dhe 2 cop 15 inch nga 400 wat copa vetem per 1200 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim