Bokse pult per dee jay

Shitet nga: dj 11 Gsh 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 LEK

Komuna: Tiranë
shiten 3 bokse gemini 2cop 12 inch 1cop 15 inch bokset jan 400 watt copa dhe nje pult fuqie pyle pro 1200 watt mban 4 bokse.bokset dhe pulti jan kto qe shikoni ne foto por jan te perdorura dhe ne gjendje pune.cmimi esht 600 mije lek i padiskutueshem,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim