Bokse boksa foni

Shitet nga: visi 29 Gsh 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Tiranë
4 satelita nga 400 w shum potent dhe cilesor 2 sup-vufra si i shihni dhe ne foto....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim