Behringer: XENYX 802 2 channel mic 6 channel tr..

Shitet nga: jurgen 23 Sht 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Mixer eshte ne gjendje shume te mire dhe i perdorur pak. Per me shume kontaktoni . Behringer: XENYX 802 2 channel mic 6 channel track
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim