Aparatura DJ

Shitet nga: Macky 25 Nën 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 000 LEK

Komuna: Tiranë
Disponoj 4 bokse te amplifikuar 2 Mackie SRM 450 dhe 2 Proel 500 W qe jane perdorur per dasma nga dj dhe per arsye emigrimi shiten . Jane te gatshem per cdo lloj prove . Performance e shkelqyer dhe pasterti ne audio.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim