Amplifik per lokale urgjent, vetem 50 mij lek te..

Shitet nga: Amplifik 27 Qer 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Tiranë
Ne dycan kete e merni me 230 euro, une e jap per nje cmim shume me te mire, me kontaktoni dhe me jepni ofertat tuaja. Eshte origjinale: MADE IN BELGIUM. 50 mij leke te vjetra i padiskutueshem. Flmmm

http://soundinduction.co.uk/mixer-amplifers/apart-ma-65-compact-mixing-amplifier.html Ne ate link keni te dhenat, si dhe cmimin real.


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim