4 bokse + vufer mixer

Shitet nga: rimi 25 Sht 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 000 LEK

Komuna: Tiranë
bokset 2 rcf dhe 2 jbl .. ambilifike 1800 vat Q66 mixer amercan audio . vufer 1000 vat .. okazion vetem per 3 dit te intresuarit vetem ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim