4 bokse - 1 Vufer -almbilfik mixer

Shitet nga: rimi 15 Dhj 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 000 LEK

Komuna: Tiranë
4 bokse : 2 Cope RCF 600 VAT COPA. Dhe 2 Cope JBL 400 vat copa .. 1 Vufer MAX 600 Vat . 1 amblidik 2000 VAT Q66. 1 MIxer american audio 3 kanale . fushat , mbajtesja e laptopit si dhe gjithcka qe duhet . 2 lasera te bukur per ambjente jashe .. okazion vetm 3 dit ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim