2 bokse kollona

Shitet nga: eri 06 Sht 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Tiranë
shes 2 bokse kollona 1000wat copa ne gjendje super/..... shitet ampifliku dhe mixeri gjitha fishat perkates.. cmimi i diskutushem..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim