2 Bokse dixheje mikser dhe sinalja

Shitet nga: gazmen dafku 02 Sht 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Tiranë
2 bokse me ngjyre te zeze,350V.Sinalja 1100v.Jane ne gjendje te mire pune te kompletuara me gjiithcka.Te interesuarit mund te telefonojne ne numrin e dhene per nje cmim shume te arsyeshem.Ju faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim