2 Bokse LEM te Reja (Madain Italy) Te Reja

Shitet nga: Arian 09 Gsh 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Tiranë
Shiten 2 Bokse LEM
Fuqia nga 200 Wat Rms Secili 8 hom Dmth 400 Wat total
Jan Prodhim Italian i Genaral Music ne Itali
Jan me kas druri dhe me push super fare
Jan Te Reja te Pa perdorur Sa kan Ardhur nga Italia

Cmimi 550 Euro

Cel / 069 21 58 332
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim