Boxe MAX

Shitet nga: Dorjan 16 Dhj 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 000 LEK

Komuna: Tiranë
Boxet jane nga 300W me dy sisteme,
Aktiv,pasiv,
perdoren dhe me amplifikator per fuqi me te madhe,
350 mije Leke...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim