Vere 100% bio 160 lek litri

Shitet nga: Aldi 20 Nën 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 LEK

Komuna: Tiranë
Disponoj 500 litra vere te ketij viti(e sapo ndare nga bersite). Vera eshte prodhuar nga rrush i llojit sheleg. Rrush 100% bio, i paster dhe pa sperkatje, i prodhuar ne fshat te Mirdites. Vera ruhet ne ene druri, ka ngjyre, arome dhe shije shume te mire. Cmimi 160 lek/litri i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim