UNIKALE Pikture Origjinale - Porta Shqipetare

Shitet nga: Piktura Origjinale Frederik 29 Sht 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

285 EUR

Komuna: Tiranë
Pikture e vecante dhe artistike e punuar me kujdes dhe detaje per ambient me stil klasik dhe lluksoz.

Unike ne prezantim dhe paraqitje serioze. Permban teknike dhe art duke paraqitur gjelberimin dhe artin e perditshem shqiptar ne nje forme te nivelit te larte.

Ne cmim nuk perfshihet korrniza.
Per me teper kontaktoni ne cel - ose na vizitoni (rreferohu hartes ne foto)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim