TURBO GUM , MINTI , BOMBIBOM

Shitet nga: kreshnik 15 Sht 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Po ju paraqes nje nostalgji te gjith atyre qe i mbajne mend Qamqakezet TURBO,MINTI,BOMBIBOM,KOBRA,OTO MOTO, e shume e shume lloje te tjera , une posedoj nje numer shume te madh figurash te qamqakezve prej vitev 90 deri 2007 ...... kam plot 18 400 mije!! figura te ndryshme te mbledhura nder vite , jam koleksionist i zjarrt qysh nga femijeria . kush deshiron te ket nje kujtim te tille ,me shkruani ne e-mail : kreshnik_xhema@hotmail.com , ne mund edhe te shkembejm me gjera tjera koleksioni si pulla potale,monedha etj apo gjera antike , por nese edhe dikush tjeter posedon figura te tilla kam deshire te kontaktoj me te dhe pse jo edhe te shkembejme figura me njt-tjetrin......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim