Radio saba e vitit 1954/55 ne gjendje pune

Shitet nga: beni 14 Dhj 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Tiranë
radio saba Wildbad W5-3D e vitit 1954/55 ,me permasa 570 x 352 x 264 mm ne gjendje pune me 3 banda AM dhe nje FM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim